התנדבות קבוצות, חברות וארגונים

מחפשים פעילות התנדבותית לקבוצה, צוות עובדים, חברה או ארגון?

נשמח לארח אתכם ליום התנדבות שכולל:

  • שולחן קבלת פנים עם חליטות צמחים מהיער, שקדים, אגוזים ותמרים אורגניים
  • הסיפור של "עם הטבע"– סיפור מעורר השראה על אנשים שבמו ידיהם הפכו מזבלה ושדה קוצים לגן עדן עירוני פורה ומניב
  • התנדבות באחת מהאפשרויות הבאות:

אתם מצטרפים למתנדבים שלנו לעבודות ברחבי יער המאכל- פריצת שבילים, גיזום עצים, פיזור קומפוסט, שתילת צמחים וכן הלאה…מה שצריך ביער באותו היום שתבואו. תמיד יש שפע עבודה כייפית, בריזה טוב וציפורים מצייצות!

ימי ראשון ורביעי החל מהשעה 14:00 ועד רדת החשיכה

לתאום: אורלי קנת 050-7236725

בתרומה של ₪1000-5000 (לפי יכולתכם), אנחנו קונים ציוד וביחד איתכם מקדמים את "עם הטבע" שלב נוסף אל עבר החזון. כרגע אנחנו בעיצומו של תהליך בניית משתלה טיפולית לחניכי הפנימיה. הכסף שלכם יעזור לנו לקנות עצים, ברגים, מסמרים, צבע, לכה, מברשות וביחד איתכם נבנה את הגדר למשתלה ואת שערי הכניסה. יש אפשרות גם לצייר שלטים לעצים או לעשות עבודות פסיפס על צינורות מים בשימוש חוזר.

תקבלו קבלת תרומה מוכרת במס.

לתאום מועד מראש לפי מה שנוח לכם: אורלי קנת 050-7236725

בתרומה של 1500 ₪-2000 ש"ח (לפי יכולתכם) נקיים פעילות הרפתקאות אקולוגית לקבוצה של חניכי פנימיה. כל קבוצת עובדים וחניכים יוצאים למסלול הרפקתאות ביער. המשימות דורשות חשיבה מחוץ לקופסא, עבודת צוות ושיתוף פעולה. בתום המשימות מדליקים מדורה ומכינים פוקאצ'ות על האש,  ממרחי בריאות ופונדו שוקולד על האש עם פירות עונה.

תקבלו קבלת תרומה מוכרת במס.

לתאום מועד מראש לפי מה שנוח לכם: אורלי קנת 050-7236725

אין לי מילים! אורלי הייתה פשוט מעל ומעבר, הכל היה ממש במקום, אנחנו מחכים לפעילות הבאה שלנו יחד! המון תודה על החיבור המוצלח, כולם מאוד נהנו ויצאו מלאי השראה.כל כך שמחה שהגעתי אליכם ולאורלי, תודה שוב 💙  (בת אל יאירי – חברת אינטזר)

 

התחושה לקחת חלק ולהיות רגע בתהליך ארוך של מקום מקסים כמו "עם הטבע" היא מדהימה. הגענו לקבלת פנים וסיפור שנתן רציונאל ותחושת שליחות להתנדבות. המקום סוחף בירוק שמקיף אותו ובריבוי הפרויקטים שמושכים את העין בכל כיוון… לסיכום- חוויה ומקום מעוררי השראה. מה שנשאר הוא רק להודות. (בוגרי יחידת 669- "עמותת החתול")

 

תודה על ההזדמנות שניתנה לנו להרחיב את הלב והנשמה ולהתנדב במקום הקסום שלכם "עם הטבע". היה קשה לבחור מתוך שלל התמונות שצילמנו, תמונות שייצגו את היום מתחילתו ועד סופו, אך כחוט השני רואים בכולם כי הברק בעיניים והחיווך על הפנים לא עזב את פני הצוות שלי. כל הכבוד על פעילות ברוכה למען כולם.תודה, (יערית כהן HP אינדיגו)

 

רציתי לומר תודה, בשמי ובשם חברי דאלי על הארוח אתמול ועל קבלת הפנים. נהננו מאד, שמחנו לתרום ולהיות חלק מכם, ולו לאחר צהריים אחד. מאחלים לכם בהצלחה, המשך עשיה מבורכת ופורה. כמובן שנשמח להיות בקשר בהמשך ולחזות בהתפתחות של "עם הטבע". תודה מכולנו! (מרין, חברת דאלי)

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

גלילה למעלה