תקנון האתר

עמותת תנועת תרבות

ח.פ. 580471118

עמותת תנועת תרבות  נוסדה בשנת 2006

בשנת 2021 "עם הטבע" – מרחב חברתי ירוק – הפך לחלק לעמותה. "עם הטבע" מקדם ערכים של קיימות, אקולוגיה וצדק חברתי , באמצעות פעילויות שונות המתבצעות באופן קהילתי

אתר האינטרנט של "עם הטבעimhateva.co.il, משמש להנגשת פעילויות לקהל הרחב,  וכחנות מכירה של מוצרי הפעילות במרחב האינטרנטי.

כל הזכויות לתכנים, לתוכנה ולעיצוב שמורות לעמותת תנועת תרבות.

אופן הקנייה

רשאי לקנות באתר כל תאגיד רשום בישראל או כל אדם מעל גיל 18 שבבעלותו כרטיס אשראי בר תוקף אשר הונפק בישראל. אישור הזמנה על ידי האתר מותנה בקבלת אישור לעסקה ולגבייה מחברת כרטיסי האשראי. קבלת אישור סופי להזמנה מותנית בהרשמה לאתר ובמסירת פרטים. מסירת פרטים כוזבים מהווה עבירה פלילית.

באתר מוצעים למכירה פריטי פעילויות המלווים בתמונות – התמונות נועדו להמחשה בלבד. מובהר בזאת כי ייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות ובין המוצרים הנמכרים.

ליד כל פריט פעילות מוצג מחירו בשקלים.

משתמש באתר יכול להוסיף לעגלת הקניות כל פריט פעילות, וזאת לאחר שהתרשם ממנו וממחירו.

המשתמש יכול לשנות כמויות, להוסיף לעגלת הקניות פריטים וכן לגרוע ממנה פריטים בכל עת.

המשתמש יכול לשמור את ההזמנה על שרתי האתר מבלי לסיימה ולהמשיכה במועד מאוחר יותר. בסיום ההזמנה יש לגשת לקופה לצורך סיום פעולת ההזמנה.

עם הטבע שומרת לעצמה את הזכות למנוע, באופן זמני או לצמיתות, השתתפותם של מזמינים בהליכי המכירות השונים באתר. זאת, על פי שיקול דעתם הבלעדי של מנהלי עם הטבע או של אחד מעובדיה. לעם הטבע הזכות למנוע ו/או לבטל השתתפותם של מזמינים שהתנהגותם אינה הולמת או שאינה לפי כללי ההשתתפות, או המנסים לפגוע בניהולן התקין של המכירות באתר.

תשלום

התשלום מתבצע באמצעות כרטיסי אשראי, ביט, פייפאל והעברות בנקאיות. בכרטיס אשראי יש אפשרות לקנייה בתשלומים, ללא ריבית, בהתאם לגובה הקנייה. פרטי כרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים.

למשתמש ניתנת האפשרות לבחור שלא למסור את פרטי כרטיס האשראי שלו – במקרה כזה נציג מטעם החברה ייצור עם המשתמש קשר טלפוני ביום העבודה הקרוב, יעבור עמו על פרטי ההזמנה, יקבל ממנו את פרטי כרטיס האשראי ויתאם עמו את מועד המשלוח המעודכן. 

המחירים באתר כוללים מע”מ, אינם כוללים עלות משלוח ואינם כוללים הרכבה. ט.ל.ח..

ביטול עסקה והחזרות

על פי החוק רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר החברה תגבה ממנו דמי ביטול בשיעור של חמישה אחוזים ממחיר העסקה או של 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם.

עדכון התקנון

החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון על תנאי ההשתתפות בו. על פי תקנון זה, האחריות המלאה להכרת ההשתתפות באתר חלה בכל עת על הלקוח המשתתף בלבד.

הצהרת פרטיות

על מנת להשלים את הקנייה על הלקוח למסור את פרטיו האישיים: שם, שם חברה, מספר תעודת זהות או ח.פ, כתובתו, כתובת הדוא”ל ומספר כרטיס האשראי שברשותו. מובהר כי כל הפרטים הנמסרים מועברים אל החברה כשהם מוצפנים. פרטים אלו נדרשים לחברה על מנת להשלים את הליך הקנייה לצורך משלוח ההזמנה וחיוב כרטיס האשראי. החברה מתחייבת שלא להעבירם לצד שלישי, להוציא חברת האשראי.

אבטחה

האתר מאובטח באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות בעולם ולפי התקנות המחמירות ביותר.

החברה אינה שומרת לעצמה את פרטי האשראי בשום מצב.

הסליקה באתר בתקן pci dss המחמיר והמאושר על ידי מחלקות הבטיחות של חברות האשראי בישראל.

 

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

Scroll to Top