שבט ילדי היער

ברוכים הבאים ל"שבט ילדי היער"- הרפתקאות ומיומנויות חיים בטבע לילדי חינוך ביתי!

בשבט שלנו הילדים נמצאים 99% מהזמן באויר הפתוח, לומדים ומפתחים מיומנויות חיים תוך כדי שהות בטבע. הם מטפסים על עצים, מתכננים ויוצרים פרויקטים של בניה, נגרות, גילוף, פיסול באדמה ומלאכות נוספות. שגרת השבט כוללת מגוון הרפתקאות וכייף, טיפוח יזמות, דמיון, סקרנות, יצירתיות והתמודדות עם אתגרי היער. הילדים יעברו חניכה לעבודה עם אש בצורה בטיחותית, ילמדו להכיר ולהשתמש בצמחי מרפא ויכינו בעצמם אוכל בריא וטעים. דגש רב יושם על טיפוח מיומנויות תקשורת בין אישית ועבודת צוות. במהלך השנה הילדים יגלו את החוזקות שלהם, יפתחו חוסן נפשי ורגשי ויחזרו הביתה, מדי יום, עייפים ומלאי חוויות אחרי פעילות מלאה וגדושה. לפירוט על הדרך החינוכית ותפיסת העולם שלנו- נא לגלול למטה.

לילדי חינוך ביתי בגילאי 5-8

תוכנית שנתית של הרפתקאות בטבע החל מספטבמר 2024 ועד סוף יוני 2025

ימי שני ורביעי 8:00-13:30 וכן אחר צהריים אחד בשבוע של מרחב פתוח ליצירה ואמנות בטבע

בהובלת מרים עוז- מורה ליוגה לילדים, בעלת 20 שנות נסיון. מרים מובילה ילדים במסע צמיחה שמטפח כלים להתבוננות והקשבה, חשיבה ויצירתיות, תנועה ויציבה נכונה כשהעיקרון המוביל הוא חיבור להקשבה פנימית ולחוזקות המצויות בכל ילדה וילד והעצמתן. מרים מכשירה מורים ליוגה, מדיטציה ושאמניזם טיבטי, מטפלת רגשית ומנחה קונסטלציות.

השבט כולל עד 20 ילדים עם שלשה מדריכים.

שתי ארוחות בכל יום: ארוחת בוקר- פירות, ירקות, לחם וממרחי בריאות שהילדים מכינים ממה שגדל ביער. ארוחת צהריים- ארוחת שטח מזינה וטעימה שנכין ביחד ליד המדורה. (צמחוני-טבעוני)

לפרטים והרשמה: מרים עוז: 050-9009593

תמונה של WhatsApp‏ 2024-06-16 בשעה 12.51.43_cd588539
 
תפיסת העולם החינוכית של "שבט ילדי  היער"

אנחנו מאמינים שמרחב טבע פתוח הוא המקום בו ילדים גדלים, לומדים ומטפחים חוסן פיזי ורגשי בצורה טבעית ומיטיבה ביותר.

בטבע אין משטחי דשא סינטטי, בטון, מתקנים עשויים פלסטיק וכמובן מסכים אלקטרוניים וגירויים חיצוניים אחרים. הטבע משתנה מיום ליום, מזמין את הילדים להתבוננות הולכת ומעמיקה, ללימוד מתוך התמודדות עם אתגרים ולגילוי העוצמות שלהם על ידי חוויות הצלחה. הסביבה השבטית האינטימית מטפחת מיומנויות חברתיות, גורמת לילדים להתאמן בעבודת צוות, תקשורת בין אישית ושיתוף פעולה.

 

Presentation1
 
מה ילדים עושים ב"שבט ילדי היער":

ביום שגרתי הילדים יפגשו עם חבריהם במעגל הקשבה שבטי, יעסקו במלאכות יער רבות ומגוונות, ילקטו פירות, ירקות וצמחי תבלין להכנת אוכל ליד המדורה, יתכנסו למפגשי לימוד, יוגה, מדיטציה וטיפוח ריכוז ויהנו מזמן חופשי שיוקדש ליזמות, יצירתיות ודמיון. בתוכנית השנתית של השבט נתייחס גם לעונות השנה המתחלפות, לחגים ולמועדים ברבדים העמוקים והשונים שלהם.

 

ידיים עם בוץ
 
הצוות החינוכי הוא חלק בלתי נפרד מהשבט.

המדריכים לא עסוקים בלהפעיל את הילדים אלא  נמצאים לתמוך בעשייה שלהם. כמו הילדים, גם הצוות מתמודד עם חום, קור ואתגרים שהטבע מציב. בתוך המעגל השבטי, אנחנו מוצאים דרכים חדשות ומיטיבות להתמודדות עם חוויות לא מוכרות, פחדים וקשיים.  לאט לאט הילדים מגלים את המתנות שיש בתוכם ומטפחים חוסן מנטלי, פיזי ורגשי להמשך דרכם בעולם.

 

תמונה של WhatsApp‏ 2024-06-16 בשעה 12.50.20_ee5fe2f4
מחיר: 1500 ש"ח לחודש.
 

שבועיים ראשונים בספטמבר- ללא התחייבות להמשך (בתשלום של 750 ש"ח)

 

יציאה מהשבט: בהודעה של חודשיים מראש. יציאה מהשבט אחרי פסח – ללא החזר כספי.

תמונה של WhatsApp‏ 2024-03-18 בשעה 09.21.13_0ccdb897

שתפו את הפעילות עם החברים

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

Scroll to Top