במשך אלפי שנים, לפני המעבר לערים ולחיים מתועשים, הצמחים שגדלו בגינה ובשדה שימשו את אנשי הרפואה והנשים החכמות לריפוי מחלות פיזיות ונפשיות. הידע הועבר מדור לדור תוך כדי הכרות הולכת ומעמיקה עם הצמחים ויכולות הריפוי שלהם.

מטרת סדנאות צמחי המרפא של "עם הטבע"  לחבר אותנו מחדש לחכמת צמחי המרפא. בסדנאות נכיר צמחים ארץ ישראליים שקל לגדל בגינה או במרפסת. נחשף לידע העתיק על סגולות הצמחים שמגובה במחקרים מדעיים מודרניים ונכין במו ידינו מוצרים ותרופות סבתא 100% טבעיות לקחת הביתה.

 

 

סדנאות צמחי מרפא ב"עם הטבע" כוללות:

1. שולחן קבלת פנים: חליטות צמחי מרפא בגידול אורני במתכונים המיוחדים שלנו + כיבוד קל ובריא

2. הסיפור של "עם הטבע": על חבורת אנשים שבמאמץ קהילתי הפכו שטח בור מכוסה קוצים ומזבלה ליער מאכל עירוני קסום, פורה ומניב עם מאות צמחי מרפא בגידול אורגני.

3. סיור ביער המאכל: כל משתתף יקבל שקיק ומזמרה לקטוף זר צמחי מרפא טריים לקחת במתנה הביתה

4. סדנא מקצועית מתוך מגוון האפשרויות הבאות:

 

חיזוק מערכת החיסון לקראת החורף– נלמד את 5 הסודות הפשוטים (והחינמיים) לחיזוק טבעי של מערכת החיסון. נכין תרסיס לחיטוי חדרי ילדים/מבוגרים מבוסס על הידרוסולים ושמנים ארומטיים, צ'אי תבלינים מחמם ומחזק, ממרח אנטיביוטיקה של הטבע (טעים ובריא!), סירופ מחזק מערכת חיסון בזמן מחלה ומקל קטורת מצמחי מרפא בגידול אורגני לטיהור הבית. מקבלים את כל המוצרים ואת המתכונים.

 

 

הכנת הגוף לקיץ– נלמד איך להנות מהקיץ מבלי לפחד מהשמש ולסבול מהחום והלחות. נכין בעצמינו דאודורנט 100% טבעי, שמן דוחה יתושים, מקל קטורת מצמחי מרפא בגידול אורגני וג'ל אלוורה אמיתי ללא חומרים משמרים. מקבלים את כל המוצרים והמתכונים.

 

חומרי ניקוי 100% טבעיים- נלמד איך אפשר לחסוך אלפי שקלים בשנה על ידי החלפת חומרי ניקוי מהחנות בחומרי ניקוי ידידותיים לסביבה מחומרים 100% טבעיים שממילא נמצאים במטבח. נכין נוזל שטיפת רצפות, תרסיס ניקוי חלונות, חומר ניקוי לאסלות, ג'ל לניקוי משטחים וכיורים.

 

 

הכנת נרות טבעיים- נכיר את תולדות הנרות לאורך ההיסטוריה והחומרים שבהם השתמשו אבותינו למאור. נכין סוגים שונים של נרות 100% טבעיים במיכלים מפתיעים וכן מקל קטורת לבישום הבית.

 

משך הסדנא: 3 שעות

מחיר לאדם: 300 ש"ח (אין תוספת מע"מ על המחיר בשל היותנו עמותה ללא מטרות רווח)

מינימום משתתפים: 10

מקסימום משתתפים: 25

דמי ביטול: עד שבוע לפני הסדנא – ללא חיוב. פחות משבוע – 30%. ביטול ביום הסדנא – חיוב מלא. ביטול בשל מזג אוויר/מצב בטחוני – בתיאום מראש.

 

לפרטים והזמנות: 050-7236725

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

Scroll to Top