חדרי בריחה אקולוגיים

חדרי הבריחה שלנו תוכננו ונבנו על ידי צוות של אנשי חינוך שלהם קרוב ל-90 שנות נסיון חינוכי במצטבר. כולנו משוגעים על משחקים בכלל וחדרי בריחה בפרט. שילבנו את הידע הפדגוגי שלנו עם אהבתנו לחווית משחק, התמודדות עם אתגרי חשיבה, עבודת צוות ושיתוף פעולה. יצרנו חדרי בריחה עם ערך חינוכי-חוויתי שנשאר אצל המשתתפים לטווח ארוך.

 

יש לנו שני סוגים של חדרי בריחה: קבועים וניידים.

 
חדרי בריחה קבועים ב"עם הטבע" – מרחב חברתי ירוק בגן יבנה:
 

כדור הארץ 2.0.  תעלומה מסתורית ארעה לפני שעה קלה במעבדת המחקר האקולוגית שבגן יבנה. ד“ר טוהר זיו וצוות החוקרים שלו שהיו על סף פרסום מחקר בינלאומי גדול הנוגע להצלת כדור הארץ מאסון אקולוגי מתקרב נעלמו באופן מסתורי. מדוע ולאן נעלמו החוקרים? יש לכם 60 דקות לפענח את התעלומה. עתיד הפלנטה בידיים שלכם! האם תצליחו להציל את העולם לפני שיהיה מאוחר מדי? משחק מרתק בשתי דרגות קושי- קשה למנוסים בחדרי בריחה וקלה יותר למתחילים.

 

צדק צדק תרדוף.  פרופ' שלומפאכר הקדיש את חייו לפיצוח הצופן הגנטי של אקטיביזם חברתי בעם היהודי. לקראת פרישתו הוא מתכוון למסור את הארכיון שלו שעוקב אחרי 3000 שנות רדיפת צדק לראוי ביותר מבין תלמידיו. האם תצליחו לפענח את החידות והצפנים המסובכים שהפרופסור השאיר כדי לקבל את הארכיון שיביא לכם פרס נובל ותהילת עולם? 60 דקות בלבד זה מה שיש לכם כדי להצליח ולהפוך לגיבורי תרבות או להיכשל ולהישכח בהיסטוריה האנושית.

 

מחיר: קבוצה של 5 – 100 ₪ למשתתף קבוצה של 6 – 90 ₪ למשתתף קבוצה של 7-8- 80 ₪ למשתתף

   
חדרי בריחה ניידים שמגיעים לכל כיתה/ קיטנה/ מתנ"ס וכדומה:
 

תיבת נח. כיתות א-ג (עם או בלי הורים) -עוזרים לנח להציל את בעלי החיים מסכנת הכחדה. במשחק נח המקראי שולח לילדים מסר מודרני ומזמין אותם להיות שותפים שלו במבצע החשוב של הגנה על בעלי החיים בכדור הארץ לפני שיהיה מאוחר מדי.

 

מצילים את העולם כיתות ד-ו (עם או בלי הורים)- ההורים של שירלי נמצאים במשלחת מחקר באפריקה ומגלים שחברת ריסוסים והדברות פרצה למערכת הממוחשבת שלהם ועומדת לפזר רעל מסוכן בכל רחבי העולם. המפתח להצלת הפלנטה בידיים של שירלי אבל היא זקוקה לעזרתכם. שי רק 60 דקות לעצור את האסון. האם תצליחו לסייע?

 

עוצרים את זיהום האויר. כיתות ד-ו (עם או בלי הורים)- חברה בינלאומית עומדת לזכות במכרז שבאמצעותו יפוזרו ברחבי הארץ מכשירים מסוכנים מזהמי אויר. חוקרת אמיצה מהטכניון עלתה על התרמית אך היא זקוקה לעזרה מהירה בזיהוי החומרים המסוכנים שמוסתרים תחת תויות תמימות לחלוטין. האם תצליחו לסייע לה? יש רק 60 דקות למבצע!

 

מצילים את העולם. משחק קשה- כיתות ז' ומעלה או קבוצות מבוגרים- אסון אקולוגי הולך ומתקרב. גורל כדור הארץ בידיים שלנו. במהלך המשחק תצטרכו להתמודד עם אתגרים בתחום זיהום אויר, פסולת, אנרגיה, מים, תעשיית הבשר ועוד. אין הרבה זמן. האם תצליחו להבטיח את המשך קיומה של האנושות על הכדור הכחול?

 

מחירים: 

קבוצות משחקות סה"כ משתתפים מספר מדריכות מחיר למשתתף מחיר
2 60 1 30 ש"ח 1800 ש"ח
4 120 2 27 ש"ח 3200 ש"ח
6 180 3 25 ש"ח 4600 ש"ח
 

המלצות: "היום הייתה לנו פעילות של אורלי "להציל את כדור הארץ" -הפעילות הייתה מהממת , הבנות היו פעילות גילו עניין פשוט פעילות מרתקת ממש נהננו ואני ממליצה בחום לבתי ספר לקחת אותה . הפעילות הייתה מאתגרת ומלאה בתכנים יפים וגם מבחינה פדגוגית הפעילות הייתה מושלמת . המדריכות היו חמודות מאוד ואפילו שבקשנו מהן לשים חצאית ארוכה יותר הן הסכימו בשמחה אנחנו מעריכות את זה מאוד. אורלי נעימה מאוד. בקיצור היה מקסים ולכם האיגוד תודה רבה על המימון של הפעילות" . רותי אבידן בי"ס טוהר יד בנימין

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

שתפו את הפעילות עם החברים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב print
שיתוף ב email
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

גלילה למעלה