המלצות

אורח חיים בריא 2

רעיון מצויין. מסיבת סיום בחווה. איזה יופי. ואכן שיתגשמו כל משאלות ליבנו ומשאלות הילדים.

אילנה ירדני טרפלר
IMG-20200226-WA0010

התנהלות כל הצוות הייתה מקצועית מאוד- החל מהרגע שהגענו וקיבלתם אותנו בפריסה מאוד יפה, בהמשך ההסברים על ההיסטוריה של החווה שממש עזרו לנו להתחבר למקום ולעשייה הכ"כ מיוחדת שלכם וכלה ביערנים שסייעו לנו במהלך העבודה. ניכר כי כולכם עובדים מתוך תחושה עמוקה של שליחות ואמונה בעשייה שלכם- דבר שמעצים מאוד החוויה ובעיקר מעורר השראה!

מעיין צ'אוסקי, חברת פלקס- יבנה
יצירה

מקסים. והנה ההבדל הדק בין ד' ל-ל'. לא לחמוד אבל בהחלט כן לחמול. לחמול על מי שאינו מצליח שיהיה לו המינימום ההכרחי לחיים ראויים: בגד ללבוש, נעל לנעול, אוכל לאכול, חינוך להתפתח וכו'..

שלומית שפיגל
IMG-20190902-WA0008

הרגשה של נתינה בלי תנאים, הרגשה של הכלה ותמיכה, מהרגע שדרכנו במקום פינקו אותנו בשייקים מרעננים ובחווית ארוחת בוקר שהכנו במסגרת "מאסטר שף בטבע" מכל מה שקטפנו מסביב, בנדיבות ובטעם שאין שני לו. המשכנו בטיפול פנים מפנק ומרענן. המקום חימם את ליבנו כל אחת מאיתנו רצתה להרגיש שייכת למקום הקסום הזה.... למדנו שרק צריך להקשיב ולפקוח את העיניים להזדמנויות הנמצאות סביב.

ניצן אגרנט, רכזת חינוך סביבתי – יחידה סביבתית -מועצה אזורית גזר
IMG_0294

עשייה מבורכת מרגש איך חלום קורם מציאות שאפו

אילה דרורי
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

גלילה למעלה